Żel do włosów – fryzury

Jeżeli masz krótkie włosy, jednak nie tak bardzo krótkie jak jeżyk, możesz zacząć używać żelu do włosów w celu wymodelowania ich. Żel stosuj na lekko wilgotne włosy.

Wetrzyj w nie żel, a następnie ułóż fryzurę. Pamiętaj, ze są różnego rodzaju zele do włosów: słabe oraz bardzo mocne. Są też takie, które dają efekt mokrych włosów. Jednak jeżeli używasz zwykłego żelu, po ułożeniu fryzury, możesz rozczesać nieco włosy. Chyba, ze chcesz zachować je w takim stanie, jak wyglądają od razu po użyciu żelu.

hastagi na stronie:

#jak układać włosy męskie #jak ułożyć włosy męskie #układanie włosów męskich #fryzury męskie #fryzury na żel męskie #fryzury na żel #czym układać męskie włosy #krótkie włosy męskie #układanie włosów na żel #jak układać długie włosy męskie #układanie męskich włosów #jak układać włosy na żel #jak ułożyć fryzurę męską #męskie fryzury na żel #fryzury męskie jak układać #jak żelować włosy #żelowanie włosów #jak ułożyć włosy na żel #krótkie fryzury na żel #fryzury z żelem #fryzury żel #fajne fryzury na żel #jak ułożyć męską fryzurę #jak zrobić fajną fryzure męską #Fryzury męskie na żel #fryzura na żel #jak ulozyc fajnie wlosy chlopak #jak fajnie umodelować włosy chłopaka

Related posts

Top