Unikalna, specjalistyczna odżywka ze składnikiem aktywnym Widelash™

INFORMACJA PRASOWA

Wrocław, 3.06.2015

MARKA: MUSE COSMETICS
ASORTYMENT: Calliope Eyelash and Brow Conditioner 3 ml – NOWOŚĆ!!! UNIKALNA profesjonalna ODŻYWKA pobudzająca wzrost RZĘS i brwi

NOWOŚĆ! Calliope Eyelash and Brow Conditioner marki MUSE Cosmetics – Unikalna, specjalistyczna odżywka ze składnikiem aktywnym Widelash™ stymulująca wzrost rzęs i brwi! Pobudza i przyspiesza wzrost, wzmacnia i uzupełnia ubytki w strukturze rzęs i brwi a pierwsze efekty widoczne są już po 15 dniach!

MUSE Cosmetics – nowa marka kosmetyczna, przedstawia rewelacyjną NOWOŚĆ! Specjalistyczna odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi Calliope Eyelash and Brow Conditioner to profesjonalny, sprawdzony, wysoce skuteczny sojusznik w walce o naturalne, spektakularnie długie i gęste rzęsy oraz hipnotyzujące spojrzenie.

Calliope Eyelash and Brow Conditioner marki MUSE Cosmetics to innowacyjna, specjalistyczna odżywka stymulująca wzrost brwi i rzęs o potwierdzonym klinicznie działaniu. Dzięki zawartym w niej sprawdzonym składnikom odżywczym i wybitnie skutecznemu aktywnemu składnikowi Widelash™, stymuluje wzrost oraz doskonale wzmacnia rzęsy i brwi, które odzyskują sprężystość, energię i witalność.

Produkt skierowany jest do kobiet, które chcą skutecznie i widocznie wydłużyć, wzmocnić i odbudować swoje naturalne rzęsy, pobudzić ich wzrost i naturalnie zwiększyć ich objętość. Odżywka Calliope Eyelash and Brow Conditioner dba także o nawilżenie i strukturę włosów, a pierwsze efekty jej działania widoczne są już po 15 dniach regularnego stosowania! Badania kliniczne i przeprowadzone testy konserwacji potwierdziły niezwykle wysoką skuteczność oraz całkowite bezpieczeństwo produktu – aż 98% badanych już po dwóch tygodniach stosowania Calliope Eyelash and Brow Conditioner zauważyło poprawę wyglądu rzęs i brwi oraz ich zwiększoną widoczność. Po 30 dniach 98% badanych odnotowało znaczny wzrost rzęs, które stały się wyraźnie dłuższe i pełniejsze! Badania dermatologiczne wykazały także, że Calliope Eyelash and Brow Conditioner marki MUSE Cosmetics nie powoduje żadnych reakcji alergicznych i może być stosowana przez osoby noszące szkła kontaktowe.

Odżywka stymulująca wzrost brwi i rzęs Calliope Eyelash and Brow Conditioner marki MUSE Cosmetics zachwyca skutecznością, którą gwarantuje kompleks substancji o uzupełniającym się działaniu:

– widelash™ – główny składnik aktywny, który wzmacnia włókno oraz cebulkę włosa, a także zwiększa syntezę keratynocytów w cebulce;

– keratyny (podstawowe białko budujące skórę, włosy i paznokcie) – wypełnia ubytki w strukturze rzęsy i zapobiega powstawaniu nowych, przez co rzęsy są widocznie wzmocnione;

– panthenolu – działa nawilżająco. Łatwo wnika w głąb skóry, gdzie ulega przekształceniu w kwas pantotenowy, czyli właściwą witaminę B5. W przypadku włosów działa ochronnie i kondycjonująco, wbudowując się w ich strukturę, przez co nadaje im objętość i je pogrubia;

– allantoiny – poprawia kondycję rzęs przez ich nawilżenie i wygładzenie, dzięki czemu rzęsy odzyskują sprężystość, energię i witalność.

Produkt dedykowany jest nie tylko osobom chcącym wydobyć i podkreślić piękno swoich naturalnych rzęs, ale także tym, które ze względu na przebyte choroby utraciły naturalne rzęsy oraz brwi i pragną je odzyskać poprzez skuteczną odbudowę. Potwierdzone DZIAŁANIE Calliope Eyelash and Brow Conditioner marki MUSE Cosmetics: Podkręca, wydłuża, pogrubia, nadaje intensywną trwałą czerń, przyspiesza wzrost rzęs (efekt już po 15 dniach), wzmacnia (rzęsy odzyskują sprężystość, energię i witalność), wypełnia ubytki rzęs, odbudowuje strukturę oraz zapobiega ich wypadaniu, co powoduje ich zagęszczenie. Maksymalna faza kuracji następuje po 2-3 miesiącach.

Calliope Eyelash and Brow Conditioner marki MUSE Cosmetics dostępna jest w ekskluzywnym, praktycznym, modnym opakowaniu projektowanym specjalnie z myślą o kobietach ceniących sobie wyjątkową skuteczność i estetykę produktów. Doskonale sprawdzi się więc w roli prawdziwie eleganckiego, kobiecego prezentu, który z pewnością spełni oczekiwania i sprawi przyjemność nawet najbardziej wymagającym paniom.

Produkt: Calliope Eyelash and Brow Conditioner

Producent: MUSE Cosmetics

Pojemność: 3 ml

Cena: 210 zł

www.musecosmetics.pl

Top