Męska fryzura w podróży

Krótka fryzura najczęściej nie sprawia żadnego problemu. Im krótsze masz włosy, tym mniej one przeszkadzają Ci w czasie drogi. Jednak mając długie czy półdługie włosy, pamiętaj, że w czasie drogi, czy to pociągiem czy samochodem, mogą Ci najzwyczajniej przeszkadzać.

Jednym z czynników, jaki jest bardzo uciążliwy w czasie podróży jest upał. Osobom o długich włosach daje się on o wiele bardziej we znaki niż tym, którzy mają na głowie jeżyka.

long-hair200.jpg

Jeżeli masz długie włosy, dobrze byłoby je związać, aby nie plątały Ci się i nie brudziły. W pociągach nie jest najczyściej, a długie włosy są narażone na to, że będą zbierały kurz z tych wszystkich miejsc, o które się będziesz opierał. Dlatego najwygodniej jest w czasie podróży związać włosy. Dotyczy to zarówno mężczyzn jak i kobiet.

hastagi na stronie:

#długie włosy męskie #modelowanie włosów męskich #fryzura do szkoły krok po kroku #fryzury męskie długie włosy #jak układać męskie włosy #jak ułożyć krótkie włosy męskie #japońskie fryzury męskie #odżywki do włosów męskich #facet z długimi włosami #faceci z długimi włosami

Related posts

Top