Do końca listopada produkty Physiogel® aż -30% taniej!

Warszawa, 26.11.2014

Informacja prasowa

Do końca listopada produkty Physiogel® aż -30% taniej!

Z myślą o osobach, których skóra szczególnie narażona jest na podrażnienia spowodowane zimnem i wiatrem, firma GlaxoSmithKline Consumer Healthcare przygotowała specjalną promocję: aż -30% obniżki dotychczasowej ceny na całe portfolio produktów Physiogel®. Promocja dostępna jest do końca listopada*. Tylko w sieci SuperPharm oraz w dobrych aptekach**.

Nieprzyjemne ostre wiatry, niskie temperatury oraz suche powietrze w zamkniętych, ogrzewanych pomieszczeniach mają ogromny na stan zdrowia skóry. W najbliższych miesiącach będzie ona potrzebowała szczególnie intensywnej pielęgnacji. Na ten okres polecamy produkty marki Physiogel®. W listopadzie produkty te objęte zostają akcją promocyjną. Ich cena zostaje obniżona aż o 30%.

Uszkodzona czynnikami zewnętrznymi bariera ochronna skóry, potrzebuje pomocy w regeneracji. Physiogel® zawiera te same składniki, które naturalnie występują w skórze i które pomagają odbudować warstwę ochronną, chroniącą przed działaniem substancji drażniących oraz zbytnim przesuszeniem.
Produkty Physiogel® polecane są osobom, których skóra jest lub bywa sucha, napięta, podrażniona i swędząca. Hipoalergiczne, niezawierające substancji zapachowych, konserwantów i barwników produkty zapewniają długotrwały efekt nawilżenia oraz w widoczny sposób redukują nieprzyjemne odczucia. Dzięki zastosowanej w balsamach i kremach technologii BioMimic™ skóra staje się bardziej miękka i gładka.

Regularne i systematyczne stosowanie produktów Physiogel® pozwoli na utrzymanie skóry w dobrej kondycji zwłaszcza w okresie, w którym narażona jest ona na wiele niesprzyjających jej zdrowiu czynników. Warto już teraz zadbać o jej kondycję zwłaszcza, że produkty Physiogel® w promocyjnych cenach będą dostępne tylko do końca listopada.

* Lub do wyczerpania zapasów.
** Ostateczną cenę detaliczną ustala Podmiot Sprzedający.

Top