D??ugie w??osy – Fryzury d??ugie

Je??eli masz d??ugie w??osy ?? powiniene?? o nie dba? jeszcze bardziej, ni?? o kr??tkie. D??ugie w??osy wymagaj? odpowiedniej piel?gnacji. Opr??cz mycia ich, od czasu do czasu mo??esz na??o??y? na nie od??ywk?.

I nie patrz na to jak na zabieg dla metroseksualisty. Taka od??ywka do w??os??w to zwyczajna rzecz i nale??y si? ona ka??demu, kto ma d??ugie w??osy. Nie tylko kobiecie.

hastagi na stronie:

#obcięcia długich włosów #jak obciąć długie włosy #obcięcia włosów długich #obcięcia włosów 2011 #fajne obcięcia długich włosów #obcięcie długich włosów #modne obcięcia długich włosów #modne obcięcia włosów 2011 #obcięcia długie włosy #modne obcięcia 2011 #ciekawe obcięcia długich włosów #męskie długie włosy #obciecia damskie 2011 #długie męskie włosy #obcięcia długich włosów 2011 #obcinanie włosów krok po kroku #męskie fryzury długie włosy #modne obcięcia włosów długich #jak obciac dlugie wlosy #obcinanie długich włosów #jak ściąć włosy męskie #obcięcie włosów długich #fajne obcięcie długich włosów #obciecia dlugie wlosy #obcięcia na długich włosach #obciecia na dlugie wlosy #jak fajnie obciąć długie włosy #jak obciąć włosy długie #modne obciecia #długie włosy fryzury męskie

One Comment;

  1. Indianin said:

    Mam długie kręcone włosy. Nie prostuję, bo nie mam prostownicy , struktura włosa jest zdrowa, nie mam żadnych problemów z konsystencją, są miękkie. Wszystko byłoby ok gdyby nie fakt, że w wakacje cieniowałam je po całości i teraz rozpuszczone wygladają bosko, ale z upięciem mam problem..

Comments are closed.

Top