Długie włosy – Fryzury długie

Jeżeli masz długie włosy – powinieneś o nie dbać jeszcze bardziej, niż o krótkie. Długie włosy wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Oprócz mycia ich, od czasu do czasu możesz nałożyć na nie odżywkę.

I nie patrz na to jak na zabieg dla metroseksualisty. Taka odżywka do włosów to zwyczajna rzecz i należy się ona każdemu, kto ma długie włosy. Nie tylko kobiecie.

hastagi na stronie:

#obcięcia długich włosów #jak obciąć długie włosy #obcięcia włosów długich #obcięcia włosów 2011 #fajne obcięcia długich włosów #obcięcie długich włosów #modne obcięcia długich włosów #modne obcięcia włosów 2011 #obcięcia długie włosy #modne obcięcia 2011 #ciekawe obcięcia długich włosów #męskie długie włosy #obciecia damskie 2011 #długie męskie włosy #obcięcia długich włosów 2011 #obcinanie włosów krok po kroku #męskie fryzury długie włosy #modne obcięcia włosów długich #jak obciac dlugie wlosy #obcinanie długich włosów #jak ściąć włosy męskie #obcięcie włosów długich #fajne obcięcie długich włosów #obciecia dlugie wlosy #obcięcia na długich włosach #obciecia na dlugie wlosy #jak fajnie obciąć długie włosy #jak obciąć włosy długie #modne obciecia #długie włosy fryzury męskie

One Comment;

  1. Indianin said:

    Mam długie kręcone włosy. Nie prostuję, bo nie mam prostownicy , struktura włosa jest zdrowa, nie mam żadnych problemów z konsystencją, są miękkie. Wszystko byłoby ok gdyby nie fakt, że w wakacje cieniowałam je po całości i teraz rozpuszczone wygladają bosko, ale z upięciem mam problem..

Comments are closed.

Top